Tapp TER-H01-23 v1.1

Ava kategooriad / Otsing

Kõvasulamist terava otsaga soonega tapp on tõhus ja vastupidav tööriist teekatte kobestamiseks suvistel ja jää lõhkumiseks talvistel teehooldustöödel.

Tootekood – mõõtmed (mm) – kaal (kg)

6398581  Tapp TER-H01-23 v1.1  9 x 4,5 x 3,5 – 0,3

Terava otsaga soonega tapp puurib kiiresti ja lihtsalt pinnasesse ning võimaldab seetõttu efektiivselt ja ökonoomselt vana teekatet või muud kõva pinnast koorida. Tappide kasutamine vähendab vajadust täiendavate töökäikude järele ning samuti ei vaja teekatte koorimine masina pool nii suurt jõudu kui sama operatsiooni läbiviimiseks kasutada standardtera. Sellest tulenevalt väheneb energiavajadus ning tagatakse ökonoomsus. Tapi terav ots on kõvasulamist, mis tagab tööriista aeglase kulumise ning pika kasutusea. TER-H01-23 tapp on varustatud seibiga, mis aitab vältida tapi kinnijäämist ning seetõttu omakorda pikendada tapi kasutusiga.

Kategooria:

TOETUS KIKIST RESSURSITÕHUSUSE INVESTEERINGUKS

Grader Service OÜ sai meetme „Ettevõtete energia- ja ressursitõhusus” tegevuse „Investeeringud parimasse võimalikku ressursitõhusasse tehnoloogiasse; ressursijuhtimissüsteemide ja toetavate IT-rakenduste toetamine” raames toetust summas 142 028,00 eurot, mille abil viiakse perioodil 25.06.2019-31.05.2020 ellu projekt „Grader Service OÜ ressursitõhususe investeering“.

Projekti raames investeeritakse Laagri tootmishoone käsi gaasilõikeseadme asendamisse uuendusliku ja ressurssi säästvama tänapäevase tehnoloogiaga CNC plasma-gaaslõikepingi vastu. Projekti eesmärk on lehtmetalli ja lõikegaase kokku hoides saavutada 23,8%-line ressursikasutuse paranemine tootmisprotsessis.

Helista
Kirjuta
Saada päring