Tapitera teehöövlile 12x90x610/305-25°

Ava kategooriad / Otsing

Sinu hinnapäring

Ühtegi toodet ei ole lisatud.

Tapitera on universaalne alusplaat, mis võimaldab kasutada erinevaid kõvasulam-tappe.

Lisainfo

Kaal 17 kg
Mõõtmed 61 × 9 × 5 cm

Tapitera koos tappidega kasutatakse kruusateede hooldusel ja ehitusel kus on vajalik vana pinnast üles koorida. Tapiterale paigaldatavad kõvasulamist tapid töötavad kui väiksed puurid, mis lihtsustavad vana teekatte kobestamist ja koorimist. Selline meetod aitab vähendada kasutatavalt töömasinalt nõutavat survejõudu, mis omakorda tähendab väiksemat energiakulu ning seetõttu annab lõpptulemusena märkimisväärset majanduslikku efektiivsust. Lisaks ei ole enamikul juhtudel vajalik vana teekatte eelnev kobestamine (nt. teehöövli tagakultivaatoriga), mille tulemusena väheneb täiendavate töökäikude arv.
Väga raskete jääolude korral kasutatakse tapitera ka jää– ja lumetõrjeks.
Nagu eespool mainitud, on tapiteral võimalik kasutada erinevaid kõvasulam tappe. Enim kasutatav on terav tapp—Art. 639858, TER-H4701-23, kuna sellel on väga head puurimisomadused. Teekatte leebemaks töötlemiseks on saadaval „tömp“ tapp Art. 639863, TOM-H03-30.
NB! Tapiterad on saadaval erineva lõikenurgaga—25° teehöövlitele ja 45° veokitele (alussahk). Soome turu tarbeks oleme tootnud ka 37° lõikenurgaga tapiterasid, ning vajadusel saame tooteid termiliselt töödelda (karastada), mis tagab nende kõrgema kulumiskindluse ning seeläbi veelgi pikema kasutusea.

Tootekood: 639804 Kategooria:

TOETUS KIKIST RESSURSITÕHUSUSE INVESTEERINGUKS

Grader Service OÜ sai meetme „Ettevõtete energia- ja ressursitõhusus” tegevuse „Investeeringud parimasse võimalikku ressursitõhusasse tehnoloogiasse; ressursijuhtimissüsteemide ja toetavate IT-rakenduste toetamine” raames toetust summas 142 028,00 eurot, mille abil viiakse perioodil 25.06.2019-31.05.2020 ellu projekt „Grader Service OÜ ressursitõhususe investeering“.

Projekti raames investeeritakse Laagri tootmishoone käsi gaasilõikeseadme asendamisse uuendusliku ja ressurssi säästvama tänapäevase tehnoloogiaga CNC plasma-gaaslõikepingi vastu. Projekti eesmärk on lehtmetalli ja lõikegaase kokku hoides saavutada 23,8%-line ressursikasutuse paranemine tootmisprotsessis.

Helista
Kirjuta
Saada päring