HBM BG180-T(A)/7

Ava kategooriad / Otsing

Saksamaal toodetav teehöövel HBM on lihtne ja samas kaasaegne teetöömasin. Sarnaselt Veekmas OY toodangule on HBM’i joystick juhtimine dubleeritud ka rooliga. Sarnane on ka nende masinate jõuülekanne, mus mõlemad kasutavad hüdrodünaamilist ülekannet tagateljele. Lihtsa ja ergonoomilise teehöövli suurepärase vastupidavuse ja madalad ekspluatatsioonikulud tulenevad asjaolust, et põhikomponendid pärinevad tuntud tootjatelt – säästlikud ja samas jõulised mootorid tarnib Perkins ning ülekanded ZF. Saadaval on nii 6×4 (T) kui ka 6×6 (TA) veoskeemiga masinad.

HBM BG180 on jõuline teetöömasin 18 – 19 tonniste teehöövlite kaalukategoorias.

Kategooria:

TOETUS KIKIST RESSURSITÕHUSUSE INVESTEERINGUKS

Grader Service OÜ sai meetme „Ettevõtete energia- ja ressursitõhusus” tegevuse „Investeeringud parimasse võimalikku ressursitõhusasse tehnoloogiasse; ressursijuhtimissüsteemide ja toetavate IT-rakenduste toetamine” raames toetust summas 142 028,00 eurot, mille abil viiakse perioodil 25.06.2019-31.05.2020 ellu projekt „Grader Service OÜ ressursitõhususe investeering“.

Projekti raames investeeritakse Laagri tootmishoone käsi gaasilõikeseadme asendamisse uuendusliku ja ressurssi säästvama tänapäevase tehnoloogiaga CNC plasma-gaaslõikepingi vastu. Projekti eesmärk on lehtmetalli ja lõikegaase kokku hoides saavutada 23,8%-line ressursikasutuse paranemine tootmisprotsessis.

Helista
Kirjuta
Saada päring