Kõvasulam tasatera (KSTT) 12/20x130x610-9x16R

Ava kategooriad / Otsing

Sinu hinnapäring

Ühtegi toodet ei ole lisatud.

Kõvasulam tasatera on valmistatud terasest, mille tööpinnale freesitud soonde on joodetud kõvasulamist plaadid, mis tagavad terale suurepärase kulumiskindluse—vähemalt 5 korda enam võrreldes karastatud terasest tasateraga.

 

Lisainfo

Kaal 10,1 kg
Mõõtmed 61 × 13 × 2 cm

Kõvasulam tasatera kasutusvaldkond on väga lai:

  • Lumetõrje, kasutatav enamikel sahkadel, sh. veokitel
  • (Kruusa-) teede hooldusel
  • Teede ehitusel

Kõvasulam terad on sobilikud suuremate töömahtude korral kuna seda tüüpi terad on kõrge kulumiskindlusega ning annavad seetõttu parema majandusliku efekti.

 

Tootekood: 400063R Kategooria:

TOETUS KIKIST RESSURSITÕHUSUSE INVESTEERINGUKS

Grader Service OÜ sai meetme „Ettevõtete energia- ja ressursitõhusus” tegevuse „Investeeringud parimasse võimalikku ressursitõhusasse tehnoloogiasse; ressursijuhtimissüsteemide ja toetavate IT-rakenduste toetamine” raames toetust summas 142 028,00 eurot, mille abil viiakse perioodil 25.06.2019-31.05.2020 ellu projekt „Grader Service OÜ ressursitõhususe investeering“.

Projekti raames investeeritakse Laagri tootmishoone käsi gaasilõikeseadme asendamisse uuendusliku ja ressurssi säästvama tänapäevase tehnoloogiaga CNC plasma-gaaslõikepingi vastu. Projekti eesmärk on lehtmetalli ja lõikegaase kokku hoides saavutada 23,8%-line ressursikasutuse paranemine tootmisprotsessis.

Helista
Kirjuta
Saada päring