Tasatera 12x220x692

Ava kategooriad / Otsing

Sinu hinnapäring

Ühtegi toodet ei ole lisatud.

Tasatera on universaalne tööriist mis sobib kasutamiseks nii talvisel kui suvisel teehooldusel ning samuti teedeehituses, kus töömahud ei ole väga suured ja sellest tulenevalt on tera kulumine aeglane. Suuremate töömahtude korral soovitame kasutada kõvasulam tasatera või tapptera (suviseks teehoolduseks).

Lisainfo

Kaal 12 kg
Mõõtmed 70 × 22 × 1,2 cm

Tasatera on soodsa hinnaga ja seetõttu ka laialdaselt kasutatav sahatera, mis on valmistatud boorterasest ning tootmisprotsessi käigus karastatud. Valmistoote tugevus jääb vahemikku 470—490 HB. Kuigi Grader Service OÜ on võimeline valmistama  erinevas mõõdus terasid, on aja jooksul välja kujunenud 2 põhilist tera kõrgust—enamasti OEM’ina pakutav 200 mm ning pikemat kasutusiga ja suuremat kuluefektiivsust pakkuv 220 mm kõrgusega tera.

Tootekood: 639426 Kategooria:

TOETUS KIKIST RESSURSITÕHUSUSE INVESTEERINGUKS

Grader Service OÜ sai meetme „Ettevõtete energia- ja ressursitõhusus” tegevuse „Investeeringud parimasse võimalikku ressursitõhusasse tehnoloogiasse; ressursijuhtimissüsteemide ja toetavate IT-rakenduste toetamine” raames toetust summas 142 028,00 eurot, mille abil viiakse perioodil 25.06.2019-31.05.2020 ellu projekt „Grader Service OÜ ressursitõhususe investeering“.

Projekti raames investeeritakse Laagri tootmishoone käsi gaasilõikeseadme asendamisse uuendusliku ja ressurssi säästvama tänapäevase tehnoloogiaga CNC plasma-gaaslõikepingi vastu. Projekti eesmärk on lehtmetalli ja lõikegaase kokku hoides saavutada 23,8%-line ressursikasutuse paranemine tootmisprotsessis.

Helista
Kirjuta
Saada päring