Kaherealine hammastera 12x220x1220

Ava kategooriad / Otsing

Sinu hinnapäring

Ühtegi toodet ei ole lisatud.

Kaherealine hammastera (2 RHT) on universaalne toode mis sobib kasutamiseks nii talvisel kui suvisel teehooldusel väiksemate töömahtude korral kus tera kulumine on aeglane. Suuremate töömahtude korral soovitame kasutada kõvasulam tasatera või tapptera (suviseks teehoolduseks).

Lisainfo

Kaal 16 kg
Mõõtmed 122 × 22 × 1,2 cm

Kaherealine hammastera (2 RHT) lõhub edukalt jääd ning avab teekattelt kinnisõidetud lume. Samuti lõikab ta paremini teekattesse kruusateede hooldusel. Sarnaselt tasaterale on 2 RHT soodsa hinnaga ja seetõttu laialdaselt kasutatav sahatera. Tootmisprotsess ja toote omadused on analoogsed tasaterale.

 

Tootekood: 660001 Kategooria:

TOETUS KIKIST RESSURSITÕHUSUSE INVESTEERINGUKS

Grader Service OÜ sai meetme „Ettevõtete energia- ja ressursitõhusus” tegevuse „Investeeringud parimasse võimalikku ressursitõhusasse tehnoloogiasse; ressursijuhtimissüsteemide ja toetavate IT-rakenduste toetamine” raames toetust summas 142 028,00 eurot, mille abil viiakse perioodil 25.06.2019-31.05.2020 ellu projekt „Grader Service OÜ ressursitõhususe investeering“.

Projekti raames investeeritakse Laagri tootmishoone käsi gaasilõikeseadme asendamisse uuendusliku ja ressurssi säästvama tänapäevase tehnoloogiaga CNC plasma-gaaslõikepingi vastu. Projekti eesmärk on lehtmetalli ja lõikegaase kokku hoides saavutada 23,8%-line ressursikasutuse paranemine tootmisprotsessis.

Helista
Kirjuta
Saada päring