Ostke teehöövleid HBM NOBAS

19.09.2013

hbm_nobas (1)

Lai valik saksa teehöövleid erinevates kaalukategooriates alates 7t kuni 24t, kombinatsioonis võimsate mootoritega, varustatud esisillaveoga, kahe Joystick juhtkangiga ja HMI ( Human Machine Interface ) näidikuga.

Teehöövleid on võimalik varustada vastavalt tellija soovidele ka   lisaseadmetega nagu näiteks killu- ja lumestopp, esibuldooser, tagasiluja, tagakobesti, lumesahk, külgsahk, lume-hõlm.

Samuti paigaldame keskmäärdesüsteemi ja kaldeautomaatika.

Kui olete huvitatud teehöövlitest ja tekib küsimusi või soovite individuaalset konsultatsiooni, siis võtke lihtsalt meiega ühendust  GSM +372 50 67 455.

Meil on hea meel Teid aidata.

TOETUS KIKIST RESSURSITÕHUSUSE INVESTEERINGUKS

Grader Service OÜ sai meetme „Ettevõtete energia- ja ressursitõhusus” tegevuse „Investeeringud parimasse võimalikku ressursitõhusasse tehnoloogiasse; ressursijuhtimissüsteemide ja toetavate IT-rakenduste toetamine” raames toetust summas 142 028,00 eurot, mille abil viiakse perioodil 25.06.2019-31.05.2020 ellu projekt „Grader Service OÜ ressursitõhususe investeering“.

Projekti raames investeeritakse Laagri tootmishoone käsi gaasilõikeseadme asendamisse uuendusliku ja ressurssi säästvama tänapäevase tehnoloogiaga CNC plasma-gaaslõikepingi vastu. Projekti eesmärk on lehtmetalli ja lõikegaase kokku hoides saavutada 23,8%-line ressursikasutuse paranemine tootmisprotsessis.

Helista
Kirjuta
Saada päring