Esimene HBM BG180 saabus Eestisse!!!

11.06.2020

Ehkki Saksamaal toodetud teehöövli HBM BG180 mudel on olnud tootmises juba paar aastat, jõudis esimene uus mudel Eestisse alles nüüd. Võrreldes uut mudelit oma eelkäija – HBM BG190’ga, on üheks suurimaks erinevuseks suur, avar, mugav ja vaikne kabiin. Uue mudeli puhul kasutab HBM tööoperatsioonide juhtimiseks enamast joystick lahendust ning masina roolimiseks on paralleelselt kasutusel ka traditsiooniline rool. Teehöövlit valmistatakse nii 6×4 kui 6×6 veoskeemiga. Ökonoomne ja töökindel Perkins mootor koos hüdrodünaamilise käigukastiga on selgelt efektiivseim lahendus ökonoomsus/jõudlus dilemmale. Oma lihtsa ülesehituse ning samas Saksa inseneride nutikate lahenduste toel on tegemist soodsa, töökindla ning ökonoomse masinaga, millega jätkub töörõõmu pikkadeks aastateks. Masina juhtelektroonika on lihtne ning on vaba erinevate tootjate 2D ja 3D juhtimissüsteemidega ühildamiseks (höövli pool on olemas ühendusvalmidus)

Meie töökojas saab masin endale 6-suunas liikuva esibuldooseri, killustop’i, tagaraskuse, keskmäärimise, esisaha kaamera, vilkurid, täiendavad lisatuled jne. Konkreetne saabunud teehöövel kannab mudelinime HBM BG180TA-7EP.

TOETUS KIKIST RESSURSITÕHUSUSE INVESTEERINGUKS

Grader Service OÜ sai meetme „Ettevõtete energia- ja ressursitõhusus” tegevuse „Investeeringud parimasse võimalikku ressursitõhusasse tehnoloogiasse; ressursijuhtimissüsteemide ja toetavate IT-rakenduste toetamine” raames toetust summas 142 028,00 eurot, mille abil viiakse perioodil 25.06.2019-31.05.2020 ellu projekt „Grader Service OÜ ressursitõhususe investeering“.

Projekti raames investeeritakse Laagri tootmishoone käsi gaasilõikeseadme asendamisse uuendusliku ja ressurssi säästvama tänapäevase tehnoloogiaga CNC plasma-gaaslõikepingi vastu. Projekti eesmärk on lehtmetalli ja lõikegaase kokku hoides saavutada 23,8%-line ressursikasutuse paranemine tootmisprotsessis.

Helista
Kirjuta
Saada päring